tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

28 Lis 2022

Wykłady z zakresu Psychologii!

W dniu 29 listopada 2022 roku w Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych odbędzie się  seria  wykładów z zakresu psychologii, ze szczególnym uwzględnieniem psychologii kryminalnej. Studenci i uczniowie poznają tajniki  profilowania psychologicznego i jego roli w wykrywaniu sprawców przestępstw. Kolejnym zagadnieniem będzie kwestia  zbierania i zabezpieczania śladów pozostawionych przez przestępców. Zebrani dowiedzą się również, jak ciekawe i nietypowe rzeczy można robić po ukończeniu studiów psychologicznych. Wykłady poprowadzą:

Mgr Jan Gołębiowski (ur. 10 czerwca 1976) – polski psycholog kryminalny, biegły sądowy, wykładowca Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, autor licznych publikacji na temat profilowania nieznanych sprawców przestępstw.
„Mity i fakty dotyczące profilowania kryminalnego nieznanych sprawców przestępstw”
Godz. 12:00 Aula Rektoratu

Dr hab. Piotr Sorokowski, prof UWr, Uniwersytet Wrocławski,
Psycholog specjalizujący się w tematyce na pograniczu psychologii kulturowej i międzykulturowej, ewolucyjnej, a także ewolucji kulturowej i antropologii.
„Co psycholog bada w Papui?”
Godz. 10:00 Sala seminaryjna Biblioteki

Mgr Sebastian Kucia, technik kryminalistyki, wykładowca akademicki w Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych
„Modus operandi sprawców przestępstw”
Godz. 10:00 Aula Rektoratu


Wszystkich zaproszonych gości uprzejmie prosimy o przybycie do Auli Rektoratu, ok. 15 minut przed godziną 10:00, celem podziału na grupy.

Zapraszamy!
Powrót wstecz